O nás

Soňa Seko

Jméno:Soňa Seko
Zaměření:Soni jóga, intuitivní tanec, JUST&Nahrin
Působiště:Plzeň
E-mail:sona@zijemesradosti.cz
Web:sonijoga.cz

Tanec je pro mě nejpřirozenějším a nejkrásnějším pohybem. Kolikrát jsem šla na lekci tance unavená, ospalá, bez nálady a s pocitem, že dnes budu jen sedět a pouštět hudbu a během několika prvních tónů mi to nedá, lehce se zavlním a už mě to vtáhne a tančím, tančím, tančím….zajímavé je, že z lekce odcházím odpočinutá, plná energie a radosti.

Jóga je pro mě, stejně jako tanec, aktivní druh meditace. Od mala rekreačně sportuji a s postupem času se mi zalíbilo i své tělo příjemně protáhnout, srovnat, odpočinout si. 

JUST - moc mne baví kontakt s lidmi a pozorovat zázraky, které příroda umí. Myslím, že na všechny naše neduhy můžeme najít pomoc v přírodě. Mám spoustu osobních zkušeností, jak skvěle bylinné krémy, éterické oleje, koupele apod. fungují, voní, pěstí…jak dobře chutná koření….Je mi sympatické, že když už přírodní výrobky nepomůžou tak člověku určitě neuškodí.

E-koruna - podporuji proudění energie peněz bez dluhů a bez úroků, podporuji volné hospodářství, za mé služby je možné platit E-korunou. 

Níže budou uvedeny akce Soni, jakmile vyjde druhá verze těchto webových stránek.

Další nejbližší akce

V našem kalendáři najdete akce, které souzní s našimi hodnotami. Najdete zde tu svoji ve Vašem okolí? Přijďte! Jestli ne, napište a my ji přidáme.

2104

Farma Krišnův dvůr

21.4. 2024 13:00Postupice
Každou neděli pořádáme na farmě kulturní program pro hosty s…
2204

Soni jóga

22.4. 2024 19:00Plzeň
Jóga s radostí, jóga pro všechny generace…
2404

Dopolední Soni jóga

24.4. 2024 10:00Plzeň
Jóga s radostí, jóga pro všechny generace…