O nás

Jsme lidé žijící v souladu s přírodou. Milujeme život a propojujeme stejně nadšené osoby toužící po tvoření báječné reality.

Miroslav Seko

Transformativní kouč
Věřte, nevěřte, připadám si jako v pohádce. Nemám kouzelnou hůlku a netvrdím, že mám vše, na co si vzpomenu, ale mám se čím dál lépe, plním si sny a cítím se báječně. Můj život se změnil v listopadu 2012. Po deseti letech všemožného snažení jsem začal mít radost ze života. Byla to trnitá cesta, ale jsem vděčný za každou lekci, která mě potkala. Dnes rád pomáhám lidem najít jejich cestu ke štěstí. A abychom mohli šířit štěstí k lidem, kteří chějí žít šťastný život, založil jsem klub, kde sdílíme tajemství, jež se skrývá mezi nebem a zemí.

Život nestačí přežít, je fajn si ho užít :O)

Za život jsem zakusila nesčetně životních lekcí, které mě různě formovaly, až jsem došla do dnešních dnů, kdy určitým způsobem rozumím (podle svého:) fungování života, světa, vesmírných zákonů, a cítím, jak si podle svého naladění přitahuji do svého života lidi o stejné "frekvenci" a jsem za ně moc vděčná. Líbilo by se mi žít ve společenství stejně vnímajících lidí, kteří by žasli nad krásou přírody, respektovali ji, sami sebe i druhé lidi, a společně tvořili "ráj na zemi".

Stačí uvěřit...

Květoslava Činná

Vítáme každou bytost, která je ochotná sdílet svůj talent a zkušenosti. Jsi to ty?

Vítězslav Aktivní

Vítáme každou bytost, která je ochotná přiložit ruku k dílu. Jsi to ty?